Jan Hofstra Unieke Litho zonder titel - Verkocht

Jan Hofstra  Unieke Litho zonder titel kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Jan Hofstra  Unieke Litho zonder titel kopen? Bied vanaf 15!Jan Hofstra  Unieke Litho zonder titel kopen? Bied vanaf 15!Jan Hofstra  Unieke Litho zonder titel kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  koc
FA. (3)

106 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Jan Hofstra (1945)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar Jan Hofstra

Zeer fraaie Litho

Afmeting 50x65cm

Handgesigneerd

Genummerd

In zeer goede staat

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:11-05-2017 om 08:08
Eindtijd:16-05-2017 om 11:08
Koenraad53
13 mei / 15:56
€ 15