Jan J. van der Stap - J. vd Stap 1874-1940 "Schapen met herderin" olieverf gesigneerd en gedateerd 190 - Verkocht

J. vd Stap 1874-1940 "Schapen met herderin" olieverf gesigneerd en gedateerd 190 kopen? Bied vanaf 1!

J. vd Stap 1874-1940 "Schapen met herderin" olieverf gesigneerd en gedateerd 190 kopen? Bied vanaf 1!J. vd Stap 1874-1940 "Schapen met herderin" olieverf gesigneerd en gedateerd 190 kopen? Bied vanaf 1!J. vd Stap 1874-1940 "Schapen met herderin" olieverf gesigneerd en gedateerd 190 kopen? Bied vanaf 1!J. vd Stap 1874-1940 "Schapen met herderin" olieverf gesigneerd en gedateerd 190 kopen? Bied vanaf 1!J. vd Stap 1874-1940 "Schapen met herderin" olieverf gesigneerd en gedateerd 190 kopen? Bied vanaf 1!J. vd Stap 1874-1940 "Schapen met herderin" olieverf gesigneerd en gedateerd 190 kopen? Bied vanaf 1!J. vd Stap 1874-1940 "Schapen met herderin" olieverf gesigneerd en gedateerd 190 kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan J. van der Stap (1874-1940)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

Schilder : Jan van der Stap 1874-1940
Titel : "herderin met schaap"
Datering :  1907
Medium / Techniek : Olieverf op doek
Maten : 50 x 57 cm (doek / niet ingelijst )
Gesigneerd : linksonder
conditie : goed / enige craquele rechterzijde

Jan Jaap (Johannes Jacobus) van der Stap, kunstschilder,
geboren op 28 augustus1874 te Delft en overleden op 5 februari 1940,
eveneens te Delft.

Woonde en werkte in Delft. Heeft wel tekenles gehad, maar vormde zich
verder voornamelijk zelf. Schilderde, aquarelleerde en tekende (pastel)
in de trant van de Haagse School stadsgezichten, dorpsgezichten en
landschappen in de omtrek van Delft.

Jan J. van der Stap (1874-1940)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Artpointamsterdam
3998 verkochte items
Alle items van deze verkoper (105)