Jan Jonges - EXPRESSIONISTISCH VIS STILLEVEN - Verkocht

Jan Jonges - EXPRESSIONISTISCH VIS STILLEVEN kopen? Bied vanaf 52!

Verkoopprijs: € 72,00

Jan Jonges - EXPRESSIONISTISCH VIS STILLEVEN kopen? Bied vanaf 52!Jan Jonges - EXPRESSIONISTISCH VIS STILLEVEN kopen? Bied vanaf 52!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Jan Jonges (1921-1976)
JAN JONGES geb 1921 VIS STILLEVEN olieverf op board in de maat 36 x 50 cm gesigneerd onder in orginele jaren 60 lijst 49 x 64 cm HERKOMST ; Gemeente Museum Amsterdam Rijks kunst collectie Den Haag aangekocht voor 200 gulden zie labels aan de achterzijde schilderij heeft craquelé des tijds VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND kleine meesters hebben grote toekomst

Jan Jonges (1921-1976)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 72,00
Starttijd:29-01-2014 om 15:13
Eindtijd:05-02-2014 om 15:23
Biedingen (3)
Wavanhalteren
05 feb. / 15:14
€ 72
Obe
05 feb. / 15:11
€ 62
Wavanhalteren
29 jan. / 20:20
€ 52