Jan Jurrien Moolhuizen - Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst

Jan Jurrien Moolhuizen - Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 160!
Jan Jurrien Moolhuizen - Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 160!Jan Jurrien Moolhuizen - Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 160!Jan Jurrien Moolhuizen - Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 160!Jan Jurrien Moolhuizen - Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 160!Jan Jurrien Moolhuizen - Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 160!
  • Jan Jurrien Moolhuizen (1900-1982)
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 74 cm (h x b)
Lijst79 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
G2 18
Jan Jurrien Moolhuizen
Spaans landschap
Olieverf op doek
60 x 74 cm
79 x 92 cm

Jan Jurrien Moolhuizen (1900-1982)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  daanj
FA. (28 )

448 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
92 cm
79 cm
74 cm
60 cm
Starttijd:15-11-2022 om 20:17
Eindtijd:25-11-2022 om 21:48
Openingsbod € 160
ObjectlocatieBreda,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier