Jan Kagie Jr. (1907-1991) - Aquarel - Duinlandschap Texel - Verkocht

Jan Kagie Jr. (1907-1991) - Aquarel - Duinlandschap Texel kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Jan Kagie Jr. (1907-1991) - Aquarel - Duinlandschap Texel kopen? Bied vanaf 45!Jan Kagie Jr. (1907-1991) - Aquarel - Duinlandschap Texel kopen? Bied vanaf 45!Jan Kagie Jr. (1907-1991) - Aquarel - Duinlandschap Texel kopen? Bied vanaf 45!Jan Kagie Jr. (1907-1991) - Aquarel - Duinlandschap Texel kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  zi0102
FA. (1)

Lid sinds 2017
35 verkochte items
  • Jan Kagie (jr.) (1907-1991)
TypeTekening / Aquarel

Afmetingen 44,5 x 65 cm. Rechtsonder gesigneerd. In goede conditie. Op karton geplakt, niet ingelijst.

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:26-08-2017 om 15:02
Eindtijd:05-09-2017 om 15:02
Vite1
26 aug. / 17:40
€ 45