Jan Kamphuis: wikkelvaas - Verkocht

Jan Kamphuis: wikkelvaas kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Jan Kamphuis: wikkelvaas kopen? Bied vanaf 25!Jan Kamphuis: wikkelvaas kopen? Bied vanaf 25!Jan Kamphuis: wikkelvaas kopen? Bied vanaf 25!Jan Kamphuis: wikkelvaas kopen? Bied vanaf 25!Jan Kamphuis: wikkelvaas kopen? Bied vanaf 25!Jan Kamphuis: wikkelvaas kopen? Bied vanaf 25!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  ploeger

2 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Wikkelvaas keramist Jan Kamphuis  in uitstekende conditie. Gesigneerd/gemerkt. Ongeveer 26 cm. hoog. Wijdte bovenkant18, voet 6.5 cm.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  ploeger

2 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:22-09-2015 om 18:45
Eindtijd:02-10-2015 om 18:45
MarRob
02 okt. / 15:17
€ 25