Jan-Kees Vergouw - ACRYL op doek uit 1983 - Feniks - 299B

Jan-Kees Vergouw - ACRYL op doek uit 1983 - Feniks - 299B kopen? Bied vanaf 175!
Jan-Kees Vergouw - ACRYL op doek uit 1983 - Feniks - 299B kopen? Bied vanaf 175!Jan-Kees Vergouw - ACRYL op doek uit 1983 - Feniks - 299B kopen? Bied vanaf 175!
  • Jan-Kees Vergouw (1948)
Jaartal1983
TechniekAcryl
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Jan Kees Vergouw (1948 Zaandam) schilder, tekenaar. Opleiding Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs (Amsterdam), Grafische MTS (Amsterdam). Werkt voornamelijk met acryl en manier van uitbeelden is figuratief. Werk is goed. Geen lijst. Werk komt uit de BKR collectie.

Geen lijst. Werk komt uit de BKR collectie.

Jan-Kees Vergouw (1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (23)

Lid sinds 2017
505 verkochte items
Alle items van deze verkoper (85)
100 cm
100 cm
Starttijd:23-08-2022 om 10:00
Eindtijd:06-09-2022 om 19:45
Openingsbod € 175
ObjectlocatieZaandam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa