Jan Kelderman - Bloemenpracht nr.1

Jan Kelderman - Bloemenpracht nr.1 kopen? Bied vanaf 10!
Jan Kelderman - Bloemenpracht nr.1 kopen? Bied vanaf 10!Jan Kelderman - Bloemenpracht nr.1 kopen? Bied vanaf 10!Jan Kelderman - Bloemenpracht nr.1 kopen? Bied vanaf 10!Jan Kelderman - Bloemenpracht nr.1 kopen? Bied vanaf 10!Jan Kelderman - Bloemenpracht nr.1 kopen? Bied vanaf 10!
  • Jan Kelderman (1914-1990)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1959
StijlImpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Afmetingen totaal ZONDER lijst 30 x 40cm
Olieverf op doek
In goede staat

Bloemenpracht nr.1 kleuren symfonie de eerste in deze serie die hij vele malen herhaalde
Een uniek werk dus van deze bekende schilder
Omschrijving
U kijkt hier naar een mooi werk royaal opgezet in frisse kleuren van deze erkende Edamse kunstenaar op zijn geheel eigen impressionistische wijze geschilderd met een vlotte toets

Het werk wordt goed verpakt bij verzending met track en tracé Veel plezier met bieden

Eigen collectie
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 35,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00

Jan Kelderman (1914-1990)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Hoed
Lid sinds 2021
69 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
30 cm
40 cm
Openingsbod € 10
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVenhuizen,  Nederland
Starttijd12-4-2024 om 23:59
Eindtijd21-4-2024 om 22:41