Jan Kelderman, Bloemstilleven, olieverf op doek (50 x 70cm) - Verkocht

Jan Kelderman, Bloemstilleven, olieverf op doek (50 x 70cm) kopen? Bied vanaf 55!
Jan Kelderman, Bloemstilleven, olieverf op doek (50 x 70cm) kopen? Bied vanaf 55!Jan Kelderman, Bloemstilleven, olieverf op doek (50 x 70cm) kopen? Bied vanaf 55!Jan Kelderman, Bloemstilleven, olieverf op doek (50 x 70cm) kopen? Bied vanaf 55!Jan Kelderman, Bloemstilleven, olieverf op doek (50 x 70cm) kopen? Bied vanaf 55!Jan Kelderman, Bloemstilleven, olieverf op doek (50 x 70cm) kopen? Bied vanaf 55!Jan Kelderman, Bloemstilleven, olieverf op doek (50 x 70cm) kopen? Bied vanaf 55!Jan Kelderman, Bloemstilleven, olieverf op doek (50 x 70cm) kopen? Bied vanaf 55!
  • Jan Kelderman (1914-1990)

Mooi groot Bloemstilleven, olieverf op doek, gesigneerd r.o., in zeer mooie lijst.

Het doek is schoongemaakt en voorzien van een nieuwe laag vernis.

Kleine nauwelijks te onderscheiden onregelmatigheden, zie detail foto.

Afmeting doek : 50 x 70 cm
Afmeting lijst. :  65 x 85 cm

Jan Kelderman (1914-1990).

Kelderman was zowel kunstschilder als koopman. Hij woonde in Amsterdam waar hij in een klein atelier voornamelijk Amsterdamse stadsgezichten en zeegezichten vervaardigde. Kelderman was autodidact. Hij had een bijzonder schilderstalent in de impressionistische stijl.

Vanaf 1948 verkocht hij zijn schilderijen, meestal door bedrijven te bezoeken, waar hij zich ten kantore begaf en zich voorstelde als : "Ik ben Jan Kelderman de bekende schilder. Ik wil u graag mijn werk laten zien. De prijzen staan achterop, maar gelden voor het eerste schilderij. Elk volgende kost de helft." Meer dan 30 jaar heeft Kelderman aldus gewerkt. Daarnaast verkocht hij schilderijen op kleine beurzen en markten, maar ook in de kroeg waar hij regelmatig te vinden was. Hij lustte wel een borreltje. Jan was een vrolijk, gezellig mens, met een optimistische kijk op het leven.

Zijn werken stelden meestal stadsgezichten of bloemstillevens voor, af en toe afgewisseld door bomschuiten op zee, een bospad of een wintertje. Parijs was een van zijn favoriete onderwerpen.

Het doek kan in een straal van 50km van Amsterdam tegen onkostenvergoeding door verkoper gebracht worden.

Jan Kelderman (1914-1990)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (10)
Geplaatst door  luckyme1

Lid sinds 2017
4 verkochte items
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:13-06-2017 om 17:43
Eindtijd:20-06-2017 om 17:43
dsmidek
20 jun. / 00:29
€ 55