Jan Kelderman, cafe de paris  - Verkocht

 Jan Kelderman, cafe de paris  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

 Jan Kelderman, cafe de paris  kopen? Bied vanaf 1! Jan Kelderman, cafe de paris  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1211 verkochte items
Alle items van deze verkoper (29)
  • Jan Kelderman (1914-1990)

56

Kunstenaar: Jan Kelderman
Techniek: olieverf op doek
Voorstelling: cafe de paris
Gesigneerd: rechts onder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 50 x 40 cm

Inclusief lijst (zie afbeelding)

Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis

Jan Kelderman (1914-1990)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1211 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:17-01-2018 om 21:43
Eindtijd:01-02-2018 om 19:43
Biedingen (13)
22613
01 feb. / 19:28
€ 30
Annefrenk
01 feb. / 15:17
€ 25
JCW
31 jan. / 21:31
€ 20
JHS
31 jan. / 21:31
€ 18
JCW
31 jan. / 21:31
€ 17
JHS
31 jan. / 20:07
€ 15
JCW
29 jan. / 16:52
€ 13
JHS
29 jan. / 16:52
€ 11
JCW
29 jan. / 16:52
€ 9
JHS
23 jan. / 21:33
€ 7
Denario1985
21 jan. / 16:45
€ 5
eloy2013
21 jan. / 15:15
€ 3
Freek51
18 jan. / 06:38
€ 1