Jan Kelderman - De hoofdtoren van Hoorn, olie op doek - gesigneerd

Jan Kelderman - De hoofdtoren van Hoorn, olie op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 25,00

Jan Kelderman - De hoofdtoren van Hoorn, olie op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan Kelderman - De hoofdtoren van Hoorn, olie op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan Kelderman - De hoofdtoren van Hoorn, olie op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan Kelderman - De hoofdtoren van Hoorn, olie op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan Kelderman - De hoofdtoren van Hoorn, olie op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan Kelderman - De hoofdtoren van Hoorn, olie op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan Kelderman - De hoofdtoren van Hoorn, olie op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Jan Kelderman - De hoofdtoren van Hoorn, olie op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  JBK
FA. (20)

390 verkochte items
  • Jan Kelderman (1914-1990)
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst48 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Eemnes 1914-1990 Amsterdam

Jan Kelderman was zowel kunstschilder als koopman. Met zijn familie woonde hij lange tijd in Amsterdam Oost waar hij in een klein atelier voornamelijk Amsterdamse stadsgezichten en zeegezichten vervaardigde.
Het gezin Kelderman was niet rijk, maar kon redelijk goed
leven van de opbrengst van zijn schilderijen..

In zijn jongere jaren kocht en verkocht Kelderman op markten tweedehands artikelen en curiosa maar al snel specialiseerde hij zich in schilderijen. Kelderman had een bijzonder schilderstalent, welke hij zelf ontwikkelde
tot een zeer eigen, impressionistische stijl..

Vanaf 1948 verkocht hij zijn schilderijen, door meestal met zijn Volvo industriële bedrijven te bezoeken, waar hij zich ten kantore begaf en zich voorstelde als :" Ik ben Jan Kelderman de bekende schilder ". Ik wil u graag mijn werk laten zien en eventueel ook verkopen. De prijzen staan achterop, maar gelden voor het eerste schilderij, elk volgende kost de helft."

Meer dan 30 jaar heeft Kelderman zo gewerkt. Daarnaast verkocht hij schilderijen op kleine beursen en markten, maar ook in zijn stamcafé, waar hij regelmatig te vinden was. Hij hield wel van een borreltje. Verder hield hij
exposities in diverse hotels en zelfs reisde hij naar Zweden, waar hij diverse malen exposeerde.

Het werk is in goede staat.

Jan Kelderman (1914-1990)

Alle items van deze kunstenaar(5) Geplaatst door  JBK
FA. (20)

390 verkochte items
58 cm
48 cm
50 cm
40 cm

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:28-10-2019 om 17:06
Eindtijd:10-11-2019 om 19:13

Biedingen (8):

Hoefijzer
10 nov. / 15:41
€ 25
Mb77
10 nov. / 15:38
€ 20
Hoefijzer
8 nov. / 00:52
€ 15
Mb77
8 nov. / 00:51
€ 10
Hoefijzer
8 nov. / 00:51
€ 10
Mb77
8 nov. / 00:51
€ 5
Hoefijzer
8 nov. / 00:51
€ 3
Mb77
3 nov. / 19:15
€ 1