Jan Kelderman - Kleurensymphonie, olieverf op doek (ingelijst)

Jan Kelderman - Kleurensymphonie, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 20,00

Jan Kelderman - Kleurensymphonie, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Jan Kelderman - Kleurensymphonie, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Jan Kelderman - Kleurensymphonie, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Jan Kelderman - Kleurensymphonie, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jan Kelderman (1914-1990)

Eenvoudig stilleven van Jan Kelderman in houten lijst.  Olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder. Doek, verf, lijst; alles in zeer goede staat. Achterop het spieraam met ballpoint geschreven: “No. 7, Kleurensymphonie, f. 280,-”.

Afmetingen:  50cm x 40cm (incl. lijst), 40cm x 30cm (doek)

Werk moet bij voorkeur worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O, maar het kan eventueel ook goed verpakt verstuurd worden op kosten en risico van de koper (Nederland - 15 euro).

Jan Kelderman (Edam 1914 - Amsterdam 1990)

Kelderman was zowel autodidact kunstschilder als koopman. Hij woonde in Amsterdam en had daar ook een klein atelier. Hij schilderde in een impressionistische stijl.

Zijn werken stelden meestal stadsgezichten of bloemstillevens voor, af en toe afgewisseld door bomschuiten op zee, een bospad of een wintertje. Parijs was een van zijn favoriete onderwerpen.

Vanaf 1948 verkocht hij zijn schilderijen, meestal door bedrijven te bezoeken, waar hij zich ten kantore begaf en zich voorstelde als : "Ik ben Jan Kelderman de bekende schilder. Ik wil u graag mijn werk laten zien. De prijzen staan achterop, maar gelden voor het eerste schilderij. Elk volgende kost de helft." Meer dan 30 jaar heeft Kelderman aldus gewerkt. Daarnaast verkocht hij schilderijen op kleine beurzen en markten, maar ook in de kroeg waar hij regelmatig te vinden was. Hij lustte wel een borreltje. Jan was een vrolijk, gezellig mens, met een optimistische kijk op het leven.

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:26-01-2015 om 19:51
Eindtijd:31-01-2015 om 19:51

Biedingen (7):

Armando
28 jan. / 15:44
€ 20
Kriz
28 jan. / 15:44
€ 20
Armando
28 jan. / 15:43
€ 17
Kriz
28 jan. / 15:43
€ 15
Armando
28 jan. / 15:42
€ 12
Kriz
28 jan. / 15:42
€ 10
Armando
27 jan. / 22:38
€ 1