Jan Kelderman - olieverf op doek - Middellandse zee - Verkocht

Jan Kelderman - olieverf op doek - Middellandse zee kopen? Bied vanaf 1!
Jan Kelderman - olieverf op doek - Middellandse zee kopen? Bied vanaf 1!Jan Kelderman - olieverf op doek - Middellandse zee kopen? Bied vanaf 1!Jan Kelderman - olieverf op doek - Middellandse zee kopen? Bied vanaf 1!Jan Kelderman - olieverf op doek - Middellandse zee kopen? Bied vanaf 1!Jan Kelderman - olieverf op doek - Middellandse zee kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Kelderman (1914-1990)

Middellandse zee gezicht.

Geschilderd op doek, gesigneerd en ingelijst in de originele houten lijst.

Afmeting lijst 51 x 40 cm.
Afmeting doek 40 x 30 cm.

Doek is in goede staat, lijst is iets beschadigd.

Dit item is verkocht voor 21,00
Starttijd:06-09-2016 om 20:00
Eindtijd:11-09-2016 om 20:00
Biedingen (10)
modha
11 sep. / 12:10
€ 21
Theod
11 sep. / 12:10
€ 19
Theod
11 sep. / 11:49
€ 13
Welkoop
11 sep. / 11:49
€ 13
Theod
11 sep. / 11:49
€ 11
Welkoop
11 sep. / 11:49
€ 9
Theod
11 sep. / 11:48
€ 7
Welkoop
11 sep. / 11:48
€ 5
Theod
11 sep. / 08:08
€ 3
11556
06 sep. / 20:34
€ 1