Jan Kelderman ( 1914 - 1994 ) - Molengezicht - Olieverf op doek - Verkocht

Jan Kelderman ( 1914 - 1994 ) - Molengezicht - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Jan Kelderman ( 1914 - 1994 ) - Molengezicht - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 65!Jan Kelderman ( 1914 - 1994 ) - Molengezicht - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 65!Jan Kelderman ( 1914 - 1994 ) - Molengezicht - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 65!Jan Kelderman ( 1914 - 1994 ) - Molengezicht - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 65!Jan Kelderman ( 1914 - 1994 ) - Molengezicht - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 65!Jan Kelderman ( 1914 - 1994 ) - Molengezicht - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 65!Jan Kelderman ( 1914 - 1994 ) - Molengezicht - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jan Kelderman (1914-1990)

Jan Kelderman ( 1914 - 1994 )

Olieverf op doek - Rechtsonder gesigneerd.

Een prachtig " molengezicht "

van Jan Kelderman, zoals alleen hij dat kon.

Dit stuk is in perfecte staat. ( zie foto's )

30 cm x 40,5 cm. ( zonder lijst )

Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:06-09-2017 om 05:20
Eindtijd:10-09-2017 om 05:20
Restaurateur
08 sep. / 17:00
€ 65