Jan Koning - olieverf schilderij - Verkocht

Jan Koning - olieverf schilderij kopen? Bied vanaf 30!
Jan Koning - olieverf schilderij kopen? Bied vanaf 30!Jan Koning - olieverf schilderij kopen? Bied vanaf 30!Jan Koning - olieverf schilderij kopen? Bied vanaf 30!Jan Koning - olieverf schilderij kopen? Bied vanaf 30!Jan Koning - olieverf schilderij kopen? Bied vanaf 30!
  • Jan Koning (1918-1995)
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 22 cm (h x b)
Lijst37 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Schilderij, olieverf op triplex,  van Jan Koning (Zaandijk 1918 - Zaandijk 1995)

provenance: familie van Jan Koning

met lijst van de kunstenaar

Jan Koning geboren en overleden in Zaandijk, schilderde en tekende aanvankelijk landschappen, marines en portretten, later ging hij abstract schilderen.

Ik bied  op deze veiling nog twee andere  werken aan van Jan Koning

Jan Koning (1918-1995)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Lawrence
FA. (11)

235 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
31 cm
37 cm
22 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:13-08-2018 om 18:25
Eindtijd:26-08-2018 om 19:12
kunst1952
26 aug. / 19:06
€ 30