Jan Latinne - zeefdruk - Zusje - Verkocht

Jan Latinne - zeefdruk - Zusje kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Geplaatst door  heysterart

136 verkochte items
  • Jan Latinne (1936)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk in nieuwstaat, is nooit ingelijst geweest. Formaat 28,5x28,5 cm. Oplage 99. Wordt aangetekend verzonden.

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:10-09-2016 om 21:38
Eindtijd:19-09-2016 om 21:38
noemezedakunst
19 sep. / 21:32
€ 1