Jan Loots - aquarel - Rome, 28-5-1966 Piazza Cavour - Verkocht

Jan Loots - aquarel - Rome, 28-5-1966 Piazza Cavour kopen? Bied vanaf 50!
Jan Loots - aquarel - Rome, 28-5-1966 Piazza Cavour kopen? Bied vanaf 50!Jan Loots - aquarel - Rome, 28-5-1966 Piazza Cavour kopen? Bied vanaf 50!Jan Loots - aquarel - Rome, 28-5-1966 Piazza Cavour kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan Loots (1899-1990)
TypeTekening / Aquarel

Aquarel, gesigneerd rechtsonder. Getiteld en gedateerd linksonder.

Beeld- en bladmaat 30 x 40 cm. Losbladig.

Jan Loots is geboren te Haarlem in 1899 en overleden aldaar in 1990.

Jan Loots (1899-1990)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1745 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:02-08-2015 om 21:46
Eindtijd:16-08-2015 om 21:46
petermaessen
16 aug. / 14:05
€ 50