FA. (5)

Jan Loots - Stilleven met appels

Jan Loots - Stilleven met appels kopen? Bied vanaf 60!
Jan Loots - Stilleven met appels kopen? Bied vanaf 60!Jan Loots - Stilleven met appels kopen? Bied vanaf 60!Jan Loots - Stilleven met appels kopen? Bied vanaf 60!Jan Loots - Stilleven met appels kopen? Bied vanaf 60!Jan Loots - Stilleven met appels kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  BuisArthouse
FA. (14)

101 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Jan Loots (1899-1990)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1978
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 cm x 47 cm (h x b)
Lijst52 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Haarlemse kunstenaar Jan Loots

Aquarel achter glas

Jan Loots (1899-1990)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  BuisArthouse
FA. (14)

101 verkochte items
64 cm
52 cm
47 cm
34 cm
Starttijd:15-05-2020 om 19:31
Eindtijd:02-08-2020 om 21:58
Openingsbod€ 60
ObjectlocatieHaarlem, Nederland