Jan Mankes; ets, Paard - Verkocht

Jan Mankes; ets, Paard kopen? Bied vanaf 550!

Verkoopprijs: € 550,00

Jan Mankes; ets, Paard kopen? Bied vanaf 550!Jan Mankes; ets, Paard kopen? Bied vanaf 550!

Geplaatst door  Galerian
FA. (5)

32 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Jan Mankes (1889-1920)
GesigneerdHandgesigneerd

ets uit 1918
beeldformaat: 12x16 cm
pp formaat: 31x25 cm
In origineel dubbel passe partout
De ets is handgesigneerd door Jan Mankes zelf

Aankopen worden aangetekend verzonden in stevige verpakking.

Dit item is verkocht voor 550,00
Starttijd:27-06-2015 om 18:33
Eindtijd:04-07-2015 om 18:33
Zeep
01 jul. / 19:03
€ 550