Jan Mankes - Houtsnede Zwarte Kraai - Gesigneerd - 1918

Jan Mankes - Houtsnede Zwarte Kraai - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 425!
Jan Mankes - Houtsnede Zwarte Kraai - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 425!Jan Mankes - Houtsnede Zwarte Kraai - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 425!Jan Mankes - Houtsnede Zwarte Kraai - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 425!Jan Mankes - Houtsnede Zwarte Kraai - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 425!Jan Mankes - Houtsnede Zwarte Kraai - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 425!Jan Mankes - Houtsnede Zwarte Kraai - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 425!
  • Jan Mankes (1889-1920)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1918
TechniekHout/Linosnede
StijlKlassiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een mooie houtsnede ( 1918 ) van Jan Mankes , gesigneerd met potlood rechtsonder en monogram in de plaat.

Titel " Zwarte Kraai "

Gedrukt op  geschept papier met zwarte inkt en in goede staat .  Mooie heldere zwarte kleur.   Op de achterzijde zie je de afdruk van het houtblok.  Kleine vouwen aan de rand ( zie foto )

Afbeelding 18 * 24 cm

Verzending is aangetekend en verzekerd.
Mooi kleuren

Jan Mankes (1889-1920)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  bruk21
Lid sinds 2019
143 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
30 cm
25 cm
Openingsbod € 425
ObjectlocatieBreda,  Nederland
Starttijd18-9-2023 om 14:08
Eindtijd27-9-2023 om 22:09