Jan Martens - zonder titel maar met lijst!

Jan Martens - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 49!
Jan Martens - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 49!Jan Martens - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 49!
  • Jan Martens (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 45 cm (h x b)
Lijst62 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurrijkwerk van Martens met lijst.  Het werk is ietwat gehobbeld maar zit achter glas. Gesigneerd  door de kunstenaar.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Werk lijkt wat hobbelig achter het glas te zitten.

Jan Martens (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
47 cm
62 cm
45 cm
60 cm
Sluit over 1d 21u 12m 57s
Openingsbod€ 49
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:19-11-2022 om 12:50
Eindtijd:28-11-2022 om 20:47