Jan Martens - zonder titel

Jan Martens - zonder titel kopen? Bied vanaf 42!
Jan Martens - zonder titel kopen? Bied vanaf 42!Jan Martens - zonder titel kopen? Bied vanaf 42!Jan Martens - zonder titel kopen? Bied vanaf 42!Jan Martens - zonder titel kopen? Bied vanaf 42!Jan Martens - zonder titel kopen? Bied vanaf 42!Jan Martens - zonder titel kopen? Bied vanaf 42!Jan Martens - zonder titel kopen? Bied vanaf 42!Jan Martens - zonder titel kopen? Bied vanaf 42!Jan Martens - zonder titel kopen? Bied vanaf 42!Jan Martens - zonder titel kopen? Bied vanaf 42!Jan Martens - zonder titel kopen? Bied vanaf 42!Jan Martens - zonder titel kopen? Bied vanaf 42!Jan Martens - zonder titel kopen? Bied vanaf 42!
  • Jan Martens (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen72 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageXXX
Conditie: uitstekend.
Editie: XVI/XXX.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending eventueel mogelijk.

Jan Martens (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
51 cm
72 cm
Starttijd:22-10-2022 om 22:47
Eindtijd:01-11-2022 om 20:45
Openingsbod € 42
ObjectlocatieNuenen,  Nederland