Jan Martens - zonder titel - Verkocht

Jan Martens - zonder titel kopen? Bied vanaf 34!
Jan Martens - zonder titel kopen? Bied vanaf 34!Jan Martens - zonder titel kopen? Bied vanaf 34!Jan Martens - zonder titel kopen? Bied vanaf 34!Jan Martens - zonder titel kopen? Bied vanaf 34!Jan Martens - zonder titel kopen? Bied vanaf 34!Jan Martens - zonder titel kopen? Bied vanaf 34!Jan Martens - zonder titel kopen? Bied vanaf 34!Jan Martens - zonder titel kopen? Bied vanaf 34!Jan Martens - zonder titel kopen? Bied vanaf 34!Jan Martens - zonder titel kopen? Bied vanaf 34!Jan Martens - zonder titel kopen? Bied vanaf 34!Jan Martens - zonder titel kopen? Bied vanaf 34!Jan Martens - zonder titel kopen? Bied vanaf 34!
  • Jan Martens (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen72 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageXXX
Conditie: uitstekend.
Editie: XVI/XXX.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending eventueel mogelijk.

Jan Martens (1939)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (29)

Lid sinds 2017
1564 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
51 cm
72 cm
Dit item is verkocht voor 39,10 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-01-2023 om 21:02
Eindtijd:19-01-2023 om 19:11
Anne-Floor_JvG
19 jan. / 11:11
€ 34