JAN MEIJER(1900-1986) Potloodtekening op zwart papier STAAND NAAKT Handgesign. - Verkocht

JAN MEIJER(1900-1986)  Potloodtekening op zwart papier STAAND NAAKT Handgesign. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

JAN MEIJER(1900-1986)  Potloodtekening op zwart papier STAAND NAAKT Handgesign. kopen? Bied vanaf 1!JAN MEIJER(1900-1986)  Potloodtekening op zwart papier STAAND NAAKT Handgesign. kopen? Bied vanaf 1!JAN MEIJER(1900-1986)  Potloodtekening op zwart papier STAAND NAAKT Handgesign. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1949 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Jan Meijer (I) (1900-1986)
TypeTekening / Aquarel

Zeer fraaie witte potloodtekening van Jan Meijer uit 1976

Afmeting tekening 24x34 cm  in prima staat

Handgesigneerd met monogram UNICA Exemplaar

Verzendkosten 10 euro in ned  17.50 in belgie

Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:07-01-2016 om 12:20
Eindtijd:13-01-2016 om 12:20
Biedingen (2)
herman1951
12 jan. / 19:10
€ 3
Johudales
12 jan. / 18:47
€ 1