Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Jan Mensinga waarin hij diverse speekwoorden en gezegden uitbeeld. De litho is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H40 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H31 x b46 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Voorstelling 1: Wie het laatst lacht, lacht het best
Voorstelling 2: Twe honden vechten om een been en de derde loopt ermee heen
Voorstelling 3: Als een engeltje dat op de tong piest
Voorstelling 4: Een punthoofd ervan krijgen
Voorstelling 5: Op de hoed van een dief brandt het vuur
Voorstelling 6: De linkerhand weet niet wat de rechter doet
Voorstelling 7: Onder de duim houden
Voorstelling 8: De kat uit de boom kijken
Conditie: in goede staat.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 5-12-2017 om 13:21 |
Eindtijd | 11-12-2017 om 20:21 |