Jan Mensinga - Litho 3: spreekwoorden en gezegden

Jan Mensinga - Litho 3: spreekwoorden en gezegden kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Jan Mensinga - Litho 3: spreekwoorden en gezegden kopen? Bied vanaf 45!Jan Mensinga - Litho 3: spreekwoorden en gezegden kopen? Bied vanaf 45!Jan Mensinga - Litho 3: spreekwoorden en gezegden kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (204)
  • Jan Mensinga (1924-1998)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van Jan Mensinga waarin hij diverse speekwoorden en gezegden uitbeeld. De litho is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H40 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H31 x b46 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Voorstelling 1: Met de billen bloot

Voorstelling 2: Beter een half ei dan een lege dop

Voorstelling 3: Zijn mond voorbij praten

Voorstelling 4: De bokkepruik op hebben

Voorstelling 5: De bloemetjes buiten zetten

Voorstelling 6: Als een bok op de haverkist zitten

Voorstelling 7: Buiten de pot pissen

Voorstelling 8: Met twee monden spreken

Conditie: in goede staat.

ZZZW

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:05-12-2017 om 13:21
Eindtijd:11-12-2017 om 19:21

Biedingen (1):

ital
11 dec. / 19:16
€ 45