Gemma M.C. Wingen - Theseus met de amazonekoningin Antiope Delphi
Emanuel van der Ven - Tulpen in vaas
Gertie Janssen - The rising sun
Simeon Gonzales - ...Dulcinea en azul .... Acrylschilderij van Simeon Gonzalest
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Jan Mensinga waarin hij diverse speekwoorden en gezegden uitbeeld. De litho is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H40 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H31 x b46 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Voorstelling 1: Met de billen bloot
Voorstelling 2: Beter een half ei dan een lege dop
Voorstelling 3: Zijn mond voorbij praten
Voorstelling 4: De bokkepruik op hebben
Voorstelling 5: De bloemetjes buiten zetten
Voorstelling 6: Als een bok op de haverkist zitten
Voorstelling 7: Buiten de pot pissen
Voorstelling 8: Met twee monden spreken
Conditie: in goede staat.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 5-12-2017 om 13:21 |
Eindtijd | 11-12-2017 om 19:21 |