Jan Mensinga - Zelfportret met borrel - Litho

Jan Mensinga - Zelfportret met borrel - Litho kopen? Bied vanaf 35!
Jan Mensinga - Zelfportret met borrel - Litho kopen? Bied vanaf 35!Jan Mensinga - Zelfportret met borrel - Litho kopen? Bied vanaf 35!Jan Mensinga - Zelfportret met borrel - Litho kopen? Bied vanaf 35!Jan Mensinga - Zelfportret met borrel - Litho kopen? Bied vanaf 35!Jan Mensinga - Zelfportret met borrel - Litho kopen? Bied vanaf 35!Jan Mensinga - Zelfportret met borrel - Litho kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3242 verkochte items
Alle items van deze verkoper (65)
  • Jan Mensinga (1924-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/10
Litho door Jan Mensinga
Voorstelling van een zelfportret met borrel in de hand
Losbladig, beeldmaat 28x20, bladmaat 39x28
Gesigneerd in potlood r.o.: 'JR Mensinga'
Genummerd in potlood l.o.: '4/10'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Dit item valt onder de margeregeling

Jan Mensinga (1924-1998)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3242 verkochte items
20 cm
28 cm
Starttijd:05-07-2022 om 10:36
Eindtijd:17-07-2022 om 20:23
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa