Jan Mensinga- litho series “spreekwoorden en gezegden” - Verkocht

Jan Mensinga- litho series “spreekwoorden en gezegden” kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,00

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jan Mensinga (1924-1998)
GesigneerdHandgesigneerd

Jan Mensinga (1924)

Litho, zwart-wit - hand gesigneerd

Steendruk uit 1985 , ingelijst, beeld 40 - 50 cm

Gesigneerd rechts onder en genummerd

Zeer goede conditie

Het werk kan worden opgehaald inclusief lijst .

Dit item is verkocht voor 11,00
Starttijd:29-01-2018 om 16:49
Eindtijd:05-02-2018 om 16:54
Biedingen (7)
Strechgel
05 feb. / 16:47
€ 11
rozem001
05 feb. / 16:34
€ 9
KB_VH
05 feb. / 15:41
€ 7
Strechgel
05 feb. / 15:41
€ 7
KB_VH
05 feb. / 15:41
€ 5
Strechgel
05 feb. / 15:41
€ 3
KB_VH
02 feb. / 01:02
€ 1