JAN MONTIJN, kleurenets, 1988 - Verkocht

JAN MONTIJN, kleurenets, 1988 kopen? Bied vanaf 149!

Verkoopprijs: € 149,00

JAN MONTIJN, kleurenets, 1988 kopen? Bied vanaf 149!JAN MONTIJN, kleurenets, 1988 kopen? Bied vanaf 149!JAN MONTIJN, kleurenets, 1988 kopen? Bied vanaf 149!JAN MONTIJN, kleurenets, 1988 kopen? Bied vanaf 149!JAN MONTIJN, kleurenets, 1988 kopen? Bied vanaf 149!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

667 verkochte items
Alle items van deze verkoper (212)
  • Jan Montyn (1924-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

Hele goede ets van de hand van Jan Montijn.

Afgedrukt op Arches handgeschept papier en in potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd.

Afmeting van het papier is 50 x 65cm.

Afmeting van het beeld is 32,5 x 49cm.

Dit item is verkocht voor 149,00
Starttijd:24-08-2016 om 19:22
Eindtijd:04-09-2016 om 17:22
ArtAffairs
27 aug. / 07:56
€ 149