Jan Montyn - 6/7 Zeeland compositie 25 - Verkocht

Jan Montyn - 6/7 Zeeland compositie 25 kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 103,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Montyn - 6/7 Zeeland compositie 25 kopen? Bied vanaf 90!Jan Montyn - 6/7 Zeeland compositie 25 kopen? Bied vanaf 90!Jan Montyn - 6/7 Zeeland compositie 25 kopen? Bied vanaf 90!Jan Montyn - 6/7 Zeeland compositie 25 kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  emfo
FA. (6)

Lid sinds 2018
93 verkochte items
  • Jan Montyn (1924-2015)
Jaartal1961
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/7 eigen druk
Vroeg werk uit 1961 gedrukt op dun papier getiteld  "6/7 Zeeland compositie 25"
Oplage 4/7 eigen druk 1961
Fraai werk voor de liefhebber.

onbeschadigd, wat ouderdomsverkleuring en inktvlekken op rand

Dit item is verkocht voor 103,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-01-2020 om 15:51
Eindtijd:25-01-2020 om 19:16
Wilmavink1952
15 jan. / 21:41
€ 90