Jan Montyn - ABSTRACTIE / KLEURETS / 65x50cm / SIG / 1971 - Verkocht

Jan Montyn - ABSTRACTIE / KLEURETS / 65x50cm / SIG / 1971 kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Montyn - ABSTRACTIE / KLEURETS / 65x50cm / SIG / 1971 kopen? Bied vanaf 65!Jan Montyn - ABSTRACTIE / KLEURETS / 65x50cm / SIG / 1971 kopen? Bied vanaf 65!Jan Montyn - ABSTRACTIE / KLEURETS / 65x50cm / SIG / 1971 kopen? Bied vanaf 65!Jan Montyn - ABSTRACTIE / KLEURETS / 65x50cm / SIG / 1971 kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (22)

374 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
  • Jan Montyn (1924-2015)
Jaartal1971
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEx.nr. H.C. (Hors Commerce).
Jan Montyn ( 1924-2015).
Abstractie.
Kleurets op dik papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. H.C. (Hors Commerce).
1971.
Proper blad.
Blad: 65x50cm.
Niet ingekaderd.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 10.50 euro.
Nederland: 12 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 14.50 euro.
Europa: 19.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis (Brasschaat, BE) of Kunstpunt (Hapert, Noord-Brabant, NL).

Dit item is verkocht voor 74,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-01-2021 om 21:12
Eindtijd:03-02-2021 om 20:33
william1
03 feb. / 10:38
€ 65