Jan Montyn - Aquarel in rood,groen en zwart handgesigneerd 1963 - Verkocht

Jan Montyn - Aquarel in rood,groen en zwart handgesigneerd 1963 kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 201,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Montyn - Aquarel in rood,groen en zwart handgesigneerd 1963 kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn - Aquarel in rood,groen en zwart handgesigneerd 1963 kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn - Aquarel in rood,groen en zwart handgesigneerd 1963 kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn - Aquarel in rood,groen en zwart handgesigneerd 1963 kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn - Aquarel in rood,groen en zwart handgesigneerd 1963 kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  MundiCollection
FA. (1)

23 verkochte items
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1963
TechniekAquarel
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen45 cm x 60 cm (h x b)
Passe-partout53 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel groot kunstwerk van Jan Montijn 1924-2015 aquarel gesigneerd Montijn 1963 afmeting 45 x 60 cm

lichte kreukeltjes

Dit item is verkocht voor 201,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-05-2020 om 22:15
Eindtijd:09-05-2020 om 22:49
ByBike
09 mei / 15:24
€ 175