Jan Montyn - Chonyid Bardo - Illusion, aquatint ets (kleine oplage)

Jan Montyn - Chonyid Bardo - Illusion, aquatint ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 115!

Verkoopprijs: € 132,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Montyn - Chonyid Bardo - Illusion, aquatint ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn - Chonyid Bardo - Illusion, aquatint ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn - Chonyid Bardo - Illusion, aquatint ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn - Chonyid Bardo - Illusion, aquatint ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 115!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
  • Jan Montyn (1924-2015)
Jaartal1975
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20

Zeer mooie compositie van Jan Montyn uit 1975. Aquatint ets op dik papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (17/20). In zeer goede conditie.

Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 48cm x 36cm (beeld)

Dit item is verkocht voor 132,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:17-01-2021 om 15:43
Eindtijd:30-01-2021 om 20:25

Biedingen (1):

Olevierignace
30 jan. / 20:16
€ 115