Jan Montyn - Chonyid Bardo - Non formation de pense, aquatint ets (kleine oplage)

Jan Montyn - Chonyid Bardo - Non formation de pense, aquatint ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 115!

Verkoopprijs: € 105,80 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Montyn - Chonyid Bardo - Non formation de pense, aquatint ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn - Chonyid Bardo - Non formation de pense, aquatint ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn - Chonyid Bardo - Non formation de pense, aquatint ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn - Chonyid Bardo - Non formation de pense, aquatint ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 115!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
  • Jan Montyn (1924-2015)
Jaartal1975
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpReligieus
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20

Zeer mooie compositie van Jan Montyn uit 1975. Aquatint ets op dik papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (17/20). In zeer goede conditie; minuscuul puntje in de witte marge boven.

Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 48cm x 36cm (beeld)

Dit item is verkocht voor 105,80(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:03-11-2020 om 13:10
Eindtijd:28-11-2020 om 13:42

Biedingen (1):

Katrinschiffer
26 nov. / 09:36
€ 92