Jan Montyn en Cees Nooteboom - Gran Rio, aquatint ets (prachtig ingelijst) - Verkocht

Jan Montyn en Cees Nooteboom - Gran Rio, aquatint ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 115!

Verkoopprijs: € 115,00

Jan Montyn en Cees Nooteboom - Gran Rio, aquatint ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn en Cees Nooteboom - Gran Rio, aquatint ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn en Cees Nooteboom - Gran Rio, aquatint ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn en Cees Nooteboom - Gran Rio, aquatint ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn en Cees Nooteboom - Gran Rio, aquatint ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn en Cees Nooteboom - Gran Rio, aquatint ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 115!

Geplaatst door  Rosser
FA. (160)

2884 verkochte items
Alle items van deze verkoper (261)
  • Jan Montyn (1924-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

Schitterend werk van Jan Montyn uit de serie Paesaggi Narrati (Het Landschap Verteld), een uitgave die Montyn maakte samen met Cees Nooteboom.  Aquatint ets plus gedicht op papier, met potlood gesigneerd (alleen door Montyn), gedateerd (1982) en genummerd (II/III = 2/3 H.C.).  In echt prachtige lijst, achter glas en met luxueus, dubbel passe-partout.  Kan zo aan de wand, absolute galeriekwaliteit!  Afkomstig uit de kunstcollectie van de Nederlandse Investeringsbank (NIB, tegenwoordig NIBC), in uitstekende conditie.

Afmetingen: 76cm x 62cm (incl. lijst), 40cm x 23cm (ets, binnen passe-partout)

Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg.

Dit item is verkocht voor 115,00
Starttijd:21-05-2017 om 20:08
Eindtijd:03-06-2017 om 21:08
perkedel
03 jun. / 20:44
€ 115