Jan Montyn, ets, 1992, z.t. - Verkocht

Jan Montyn, ets, 1992, z.t.  kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 95,00

Jan Montyn, ets, 1992, z.t.  kopen? Bied vanaf 85!Jan Montyn, ets, 1992, z.t.  kopen? Bied vanaf 85!Jan Montyn, ets, 1992, z.t.  kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Doky63
FA. (2)

28 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Jan Montyn (1924-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie ets van Jan Montyn uit 1992. Het werk is met potlood gesigneerd.

Kleine oplage! Dit is numer 2/10. Niet ingelijst geweest.

Afmeting van het blad is 43x32, afmeting van het beeld is 30x23.

Het werk kan kosteloos worden opgehaald. Verzending in een grote en stevige koker.

Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:11-03-2018 om 23:56
Eindtijd:21-03-2018 om 23:56
Biedingen (3)
galeriefah
21 mrt. / 23:09
€ 95
ArtAffairs
21 mrt. / 23:00
€ 90
galeriefah
17 mrt. / 15:05
€ 85