Jan Montyn, Ets/ Aquatint, 1973, Nr. 7/15, gesigneerd - Verkocht

Jan Montyn, Ets/ Aquatint, 1973, Nr. 7/15, gesigneerd kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 175,00

Jan Montyn, Ets/ Aquatint, 1973, Nr. 7/15, gesigneerd kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn, Ets/ Aquatint, 1973, Nr. 7/15, gesigneerd kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn, Ets/ Aquatint, 1973, Nr. 7/15, gesigneerd kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn, Ets/ Aquatint, 1973, Nr. 7/15, gesigneerd kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Smoke
FA. (17)

165 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Jan Montyn (1924-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeldzame (zer kleine oplage!) Ets/ Aquatint van Jan Montyn. Het werk is gesigneerd, gedateerd 1973 en genummerd 7/15. Formaat 50 x 65 cm. Wordt aangetekend verstuurd in koker.

Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:02-07-2016 om 19:13
Eindtijd:16-07-2016 om 19:13
jtjmkusters
08 jul. / 11:51
€ 175