Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964

Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 99!
Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 99!Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 99!Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 99!Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 99!Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 99!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1964
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Jan Montyn, incl tekst.

Titel: Image of Dylan Thomas.

Jaar: 1964

Nummer: 6/50, eigen druk.

Afmetingen blad: H50 x b32cm. Afmetingen voorstelling: H38 x b24cm.

Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar.

De voorstelling is in goede staat. het blad is wel vergeeld. Kreukel links onderin de hoek. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout.

Jan Montyn (1924-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (38)
Geplaatst door  KunstverkoperWestland
FA. (8)

136 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
32 cm
50 cm
Starttijd:19-05-2022 om 16:45
Eindtijd:26-05-2022 om 19:38
Openingsbod € 99
ObjectlocatieWestland,  Nederland