Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964

Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 115!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1964
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Jan Montyn, incl tekst.

Titel: Image of Dylan Thomas.

Jaar: 1964

Nummer: 6/50, eigen druk.

Afmetingen blad: H50 x b32cm. Afmetingen voorstelling: H38 x b24cm.

Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar.

De voorstelling is in zeer goede staat. het blad is wel vergeeld. Wat lichte kreukels op de randen. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout.

Starttijd:23-08-2022 om 10:02
Eindtijd:04-09-2022 om 20:04
Openingsbod € 115
Objectlocatie's-Gravenzande, Nederland