Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964

Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 115!
  • Jan Montyn (1924-2015)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1964
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Jan Montyn, incl tekst.

Titel: Image of Dylan Thomas.

Jaar: 1964

Nummer: 6/50, eigen druk.

Afmetingen blad: H50 x b32cm. Afmetingen voorstelling: H38 x b24cm.

Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar.

De voorstelling is in zeer goede staat. het blad is wel vergeeld. Wat lichte kreukels op de randen. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 55,00

Starttijd16-10-2022 om 16:03
Eindtijd23-10-2022 om 19:23
Openingsbod € 115
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland