Jan Montyn - ets: Mistral - 1969

Jan Montyn - ets: Mistral - 1969 kopen? Bied vanaf 99!
Jan Montyn - ets: Mistral - 1969 kopen? Bied vanaf 99!Jan Montyn - ets: Mistral - 1969 kopen? Bied vanaf 99!Jan Montyn - ets: Mistral - 1969 kopen? Bied vanaf 99!Jan Montyn - ets: Mistral - 1969 kopen? Bied vanaf 99!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1969
TechniekEts
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/10
Prachtige ets van Jan Montyn uit 1969. Titel: Mistral. Nummer: 2/10.  De totale oplage was 10 stuks. Afmeting blad: H50 x b 65 cm. Afmetingen werk: H24 x b17 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar met potlood. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De voorstelling is in zeer goede staat. Op de witte rand zitten wat kleine kreukels.

Starttijd:06-09-2022 om 15:52
Eindtijd:14-09-2022 om 19:26
Openingsbod € 99
ObjectlocatieWestland, Nederland