Jan Montyn - ets: Tempeltekens (Java, Indonesië) - 1977 - Verkocht

Jan Montyn - ets: Tempeltekens (Java, Indonesië) - 1977 kopen? Bied vanaf 99!

Verkoopprijs: € 99,00

Jan Montyn - ets: Tempeltekens (Java, Indonesië) - 1977 kopen? Bied vanaf 99!Jan Montyn - ets: Tempeltekens (Java, Indonesië) - 1977 kopen? Bied vanaf 99!Jan Montyn - ets: Tempeltekens (Java, Indonesië) - 1977 kopen? Bied vanaf 99!Jan Montyn - ets: Tempeltekens (Java, Indonesië) - 1977 kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (315)
  • Jan Montyn (1924-2015)
Jaartal1977
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Jan Montyn uit 1977. Titel: Tempeltekens (Java, Indonesië).  Afmeting voorstelling: H 49 x b 42 cm. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Het werk moet plat verzonden worden i.v.m. de dikte van het papier. Hierdoor zijn de verzendkosten iets hoger.

Beeld is in uitstekende staat. Wat kreukeltjes in de hoeken van het witte gedeelte. Deze vallen bij inlijsting onder de passe-partout.

Dit item is verkocht voor 99,00
Starttijd:17-07-2019 om 11:56
Eindtijd:27-07-2019 om 21:12
ArtAffairs
27 jul. / 10:09
€ 99