Jan Montyn - ets: Temple Japan

Jan Montyn - ets: Temple Japan kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - ets: Temple Japan kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn - ets: Temple Japan kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn - ets: Temple Japan kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn - ets: Temple Japan kopen? Bied vanaf 115!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekEts
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10/10
Prachtige ets van Jan Montyn uit 1973. Titel: Temple Japan. Nummer: 10/10.  De ets is in verschillende kleuren uitgegeven. De totale oplage was 13 stuks. 10 genummerde en 3 e.a. Afmeting blad: H50 x b 65 cm. Afmetingen werk: H18,5 x b23 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar met potlood. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De voorstelling is in zeer goede staat. Op de witte rand zitten wat kleine vouwen/kreukels en een paar oxidatiespotjes. Deze vallen bij inlijsting onder het passe-partout.

Starttijd:06-09-2022 om 15:52
Eindtijd:14-09-2022 om 19:18
Openingsbod € 115
ObjectlocatieWestland, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa