Jan Montyn - ets: zonder titel - 1971

Jan Montyn - ets: zonder titel - 1971 kopen? Bied vanaf 55!
Jan Montyn - ets: zonder titel - 1971 kopen? Bied vanaf 55!Jan Montyn - ets: zonder titel - 1971 kopen? Bied vanaf 55!Jan Montyn - ets: zonder titel - 1971 kopen? Bied vanaf 55!Jan Montyn - ets: zonder titel - 1971 kopen? Bied vanaf 55!Jan Montyn - ets: zonder titel - 1971 kopen? Bied vanaf 55!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekEts
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageI/X
Prachtige ets van Jan Montyn uit 1979. Titel: Zonder titel. Nummer: I/X.   Afmeting blad: H65 x b 50 cm. Afmetingen werk: H31,5 x b49,5 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar met potlood. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De voorstelling is in goede staat. Er zitten 3 kleine oxidatievlekjes nabij de gele driehoek. Op de witte rand zitten wat kleine vouwtjes en een paar oxidatievlekjes. en aan de linkerzijde een klein scheurtje.

Starttijd:16-10-2022 om 15:59
Eindtijd:23-10-2022 om 19:32
Openingsbod € 55
ObjectlocatieWestland,  Nederland