Jan Montyn - ets: zonder titel - 1979

Jan Montyn - ets: zonder titel - 1979 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - ets: zonder titel - 1979 kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn - ets: zonder titel - 1979 kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn - ets: zonder titel - 1979 kopen? Bied vanaf 115!Jan Montyn - ets: zonder titel - 1979 kopen? Bied vanaf 115!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekEts
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageV/IX
Prachtige ets van Jan Montyn uit 1979. Titel: Zonder titel. Nummer: V/IX.   Afmeting blad: H65 x b 50 cm. Afmetingen werk: H50 x b40 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar met potlood. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De voorstelling is in zeer goede staat. Op de witte rand zitten wat kleine vouwtjes in de hoekjes. Deze vallen bij inlijsting onder de passe-partout.

Starttijd:06-09-2022 om 15:52
Eindtijd:14-09-2022 om 19:41
Openingsbod € 115
ObjectlocatieWestland, Nederland