Jan Montyn, ets z.t. - Verkocht

Jan Montyn, ets z.t. kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 185,00

Jan Montyn, ets z.t. kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn, ets z.t. kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn, ets z.t. kopen? Bied vanaf 175!Jan Montyn, ets z.t. kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  kman

61 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Jan Montyn (1924-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Jan Montyn

Titel: niet bekend

Jaar: 1985

techniek: ets

conditie: goed, enkele vlekjes in het kader

gesigneerd: ja, met potlood

genummerd: 24

Editie: 30

afmeting: 39 x 51 cm op 50 x 65 cm.

Dit item is verkocht voor 185,00
Starttijd:16-08-2016 om 13:05
Eindtijd:21-08-2016 om 19:05
Biedingen (2)
Hanp
21 aug. / 16:36
€ 185
kok
20 aug. / 20:33
€ 175