Jan Montyn ets - Verkocht

Jan Montyn ets kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Geplaatst door  paradijsje
FA. (1)

Lid sinds 2017
3 verkochte items
  • Jan Montyn (1924-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Jan Montyn 1974, bladmaat 50x65cm, afbeelding 51x40 cm, 8/12

Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:25-08-2017 om 14:48
Eindtijd:29-08-2017 om 14:53
kok
29 aug. / 14:44
€ 150