Jan Montyn, fraaie ets in perfecte staat uit 1968 E.A 1/4

Jan Montyn, fraaie ets in perfecte staat uit 1968 E.A 1/4 kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 220,00

Jan Montyn, fraaie ets in perfecte staat uit 1968 E.A 1/4 kopen? Bied vanaf 150!Jan Montyn, fraaie ets in perfecte staat uit 1968 E.A 1/4 kopen? Bied vanaf 150!Jan Montyn, fraaie ets in perfecte staat uit 1968 E.A 1/4 kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1491 verkochte items
Alle items van deze verkoper (150)
  • Jan Montyn (1924-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraai werk van meester-etser Jan MontynHet blad uit 1968 verkeert in prima conditie. In de uiterste randen van het witte papier hier en daar en klein vlekje maar dat valt bij inlijsten ruim onder het passe partout. Gesigneerd en genummerd uit 1968. Formaat 49,5 x 65. Uit de oplage eigen druk van 4 exemplaren is dit nummer 1. De ets kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking. In verband met onze grote collectie Jan Montyn kan de nummering op de foto afwijken van het beschreven werk. De beschreven nummering is de juiste.

Dit item is verkocht voor 220,00

Starttijd:27-11-2017 om 11:13
Eindtijd:04-12-2017 om 11:13

Biedingen (7):

ByBike
4 dec. / 11:06
€ 220
JvB-AMD
4 dec. / 11:06
€ 200
ByBike
4 dec. / 11:06
€ 190
JvB-AMD
4 dec. / 08:59
€ 180
ByBike
4 dec. / 08:59
€ 170
JvB-AMD
4 dec. / 08:59
€ 160
ByBike
28 nov. / 19:16
€ 150