Jan Montyn - gemengde techniek - zonder titel - 1998 (LUXE INGELIJST)

Jan Montyn - gemengde techniek - zonder titel - 1998 (LUXE INGELIJST) kopen? Bied vanaf 300!
Jan Montyn - gemengde techniek - zonder titel - 1998 (LUXE INGELIJST) kopen? Bied vanaf 300!Jan Montyn - gemengde techniek - zonder titel - 1998 (LUXE INGELIJST) kopen? Bied vanaf 300!Jan Montyn - gemengde techniek - zonder titel - 1998 (LUXE INGELIJST) kopen? Bied vanaf 300!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1998
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen10 cm x 15 cm (h x b)
Lijst60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige aquarel met potlood van de hand van Jan Montyn.
Door hem gemaakt tijdens een van zijn vele reizen naar Azië.

Na de jaren '80 maakte Montyn haast geen uniek werk meer. Alles wat hij maakte was bedoeld voor zijn etsen. Ook deze kleine studie maakt hij als voorbereiding op een ets.

Prachtig ingelijst met een hele diepe passe-partout. Het geheel verkeert in een prachtige conditie.

Jan Montyn (1924-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (44)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

675 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
50 cm
60 cm
15 cm
10 cm
Starttijd:08-02-2022 om 16:12
Eindtijd:20-02-2022 om 19:21
Openingsbod € 300
ObjectlocatieWoudrichem, Nederland