Jan Montyn - In het teken van de leeuw

Jan Montyn - In het teken van de leeuw kopen? Bied vanaf 1!
Jan Montyn - In het teken van de leeuw kopen? Bied vanaf 1!Jan Montyn - In het teken van de leeuw kopen? Bied vanaf 1!Jan Montyn - In het teken van de leeuw kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
TechniekEts/Aquatint
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEpreuve 'd artiste II/II

Mooie kleurenets van Jan Montyn. Gesigneerd en in kleine oplage.

Wij kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

Jan Montyn (1924-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (44)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2223 verkochte items
Alle items van deze verkoper (990)
50 cm
65 cm
Sluit over 12d 11u 47m 20s
Huidig bod€ 20
Volgend minimum bod: € 25
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:01-10-2022 om 14:10
Eindtijd:15-10-2022 om 21:48
Biedingen (5)
Wilmavink1952
vandaag / 09:40
€ 20
JohannavanDijk
gisteren / 19:26
€ 15
KunsthandelOlafWijman
gisteren / 19:26
€ 11
KunsthandelOlafWijman
01 okt. / 16:40
€ 3
ivosnijders
01 okt. / 16:33
€ 1