Jan Montyn - Ingelijste ets - 1985 - Verkocht

Jan Montyn - Ingelijste ets - 1985 kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Montyn - Ingelijste ets - 1985 kopen? Bied vanaf 125!Jan Montyn - Ingelijste ets - 1985 kopen? Bied vanaf 125!Jan Montyn - Ingelijste ets - 1985 kopen? Bied vanaf 125!Jan Montyn - Ingelijste ets - 1985 kopen? Bied vanaf 125!Jan Montyn - Ingelijste ets - 1985 kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5330 verkochte items
Alle items van deze verkoper (296)
  • Jan Montyn (1924-2015)
Jaartal1984
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen44.5 cm x 31 cm (h x b)
Lijst74 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingelijste ets van Jan Montyn. Jaar: 1985. Nummer: 1/75 Afmetingen incl. lijst: H74 x b56.5cm Afmetingen voorstelling: H44.5 x b31cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Het werk kan het worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.

In goede staat

Jan Montyn (1924-2015)

Alle items van deze kunstenaar(52)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5330 verkochte items
56.5 cm
74 cm
31 cm
44.5 cm
Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-03-2020 om 16:38
Eindtijd:17-04-2020 om 14:04
wjin
16 apr. / 12:31
€ 100